2010-06-15

Naujienų blyksnis #3

Jau trečius metus iš eilės "Bernex Blog'as" skelbia vasaros sezoną. Vasaros metu Jūsų lauks net po keletą naujų straipsnių, pranešimų, ar foto-reportažų per savaitę.

Pirmąją "Bernex Vasarą", kuri vyko 2008-taisiais, blog'as buvo atnaujinamas iš Šventosios, tačiau ne straipsniais, o kelionės aprašymu. Praeitų metų vasarą startavo nauja straipsnių serija "Bernex Geriausių programų kolekcija" (sutrumpintai BGPK), o taip pat buvo pabaigta "Viskas apie Windows 7" straipsnių serija. Šiemet taip pat laukia ne tik nauji straipsnių serijų pranešimai, bet ir dvi naujos straipsnių serijos.

Pirmoji iš jų - "Tinklaraštis per Blogger". Joje sužinosite apie Blogger sistemos pliusus ir minusus, ar apsimoka ją naudoti, o svarbiausia - kaip susikurti ir plėtoti profesionaliai atrodantį tinklaraštį šioje sistemoje. Planuojama, kad šią tinklaraščio straipsnių seriją sudarys 6 straipsniai, kurie pasirodys nuo birželio vidurio kas dvi savaites.

Tai ne vienintelė nauja straipsnių serija. Bus ir dar viena - "Geriausios Symbian programos". Nemanau, kad šios straipsnių serijos pranešimų vasarą pasirodys labai daug, tačiau jų tikrai bus bent keletas. Juose bus aprašytos įvairios naudingos programos liečiamuosius ekranus turintiems telefonams su Symbian operacine sistema.

Gal dar atsimenate knygą "Vilniaus Gatvės"? Vasarą pasirodys antrasis knygos leidimas. Visų gatvių aprašymai bus visiškai perrašyti ir papildyti, galbūt bus aprašyta ir daugiau gatvių. Apie tai - liepos mėnesį.

Dar viena vasaros naujiena - mobili Bernex.lt tinklaraščio versija, taip pat pritaikyta liečiamuosius ekranus turintiems telefonams! Taip, ji jau buvo sukurta, tačiau blogai - ji nėra gerai atvaizduojama išmaniuosiuose telefonuose. Todėl, jei viskas pavyks, vasaros viduryje turėtų pasirodyti pilnai funkcionuojanti versija.

Tai - ne visos naujienos. Artimiausiu metu paskelbsiu apie vieną (ar kelis) vasaros projektus. Daugiau apie tai skaitykite kitos savaitės naujienų blyksnyje.

Šią vasarą taip pat tikiuosi, jog bus ir naujų foto-reportažų ir kitokių įvairaus turinio straipsnių, tačiau negaliu daugiau nieko garantuoti. Jei norite paremti šį tinklaraštį, svečių įrašai taip pat visada laukiami elektroniniu paštu info(eta)bernex.lt.

"Bernex vasara" oficialiai prasideda nuo birželio 21 dienos!