2011-12-23

Dar daugiau apie „Benq C1430“

Panašu, jog mano tinklaraštis tapo vienu iš nedaugelio (o gal ir vieninteliu) plačiosiose interneto platybėse parašiusiu apie „Benq“ pagamintą C1430 skaitmeninį fotoaparatą ne tik techninę informaciją, bet ir įdėjęs nuotraukų bei video, „paimtų“ šiuo prietaisu. 

Į YouTube įkeltas pavyzdinis 720p raiškos HD vaizdo įrašas filmuotas įvairiose Vilniaus gatvėse buvo įdėtas į vienos Vokietijos elektroninės parduotuvės aprašymą kaip fotoaparato video įrašymo kokybės pavyzdys. Taip vaizdo įrašas susilaukė jau daugiau nei 11 tūkstančių peržiūrų, daugiau nei 8 tūkstančiai jų - iš Vokietijos. Daug peržiūrų sulaukta ir iš kitų šalių - Rumunijos, Lenkijos, Brazilijos, Serbijos, Ukrainos, Čekijos, Austrijos. Sulaukiau ir vieno vokiško komentaro. Šiuo metu el. parduotuvei kažkas atsitiko ir ji neveikia, todėl peržiūrų kiekis kyla lėčiau.

Nemažai dėmesio sulaukė ir lapkričio 2 dieną į tinklaraštį patalpinta trumpa fotoaparato „Benq C1430“ apžvalga. Sulaukiau prašymų iš užsienio įkelti daugiau nuotraukų, padarytų šiuo aparatu bei patalpinti jas originalios, nesumažintos raiškos, neredaguotas. Į vieną archyvą sudėjau 10 paprastų nuotraukų (5 naujos, kurios nebuvo talpintos anksčiau) ir tas pačias 3 nuotraukas, darytas su LoMo efektu.


Tikiuosi tai padės informacijos ieškantiems žmonėms sužinoti daugiau apie šį gaminį.

Taip pat, pasinaudodamas situacija, noriu visus moksleivius pasveikinti su prasidėjusiomis kalėdinėmis atostogomis, palinkėti, kad jos būtų ilgos, malonios bei labai linksmos. Smagiai ir naudingai išnaudokite turimą laisvą laiką.

Noriu priminti, jog iki pat naujųjų metų galite neišleisdami nė cento prisidėti prie „Iki“ bei „Maisto banko“ organizuojamos paramos akcijos „Padovanok Kalėdų stebuklą“ paspaudę dešinėje tinklaraščio pusėje esantį akcijos skydelį. Už surinktus paspaudimus prekybos tinklas „Iki“ remtinų šeimų vaikams dovanos įrėmintas jų nuotraukas, kad vaikystės prisiminimai išliktų ilgam.

„Bernex Tinklaraštis“ šias dvi savaites neatostogaus, o talpins daugiau įrašų nei įprasta. Laukite naujų straipsnių bei foto-reportažų jau artimiausią savaitę. Linksmų švenčių :)