2008-10-23

Spalio 25d. – paskutinis dienraščio L.T. numeris

Liūdna žinia dienraščio L.T. skaitytojams. Dienraštis L.T. uždaromas! Štai ką radau 15min.lt :Dienraščio L.T. akcininkai priėmė sprendimą nutraukti dienraščio L.T. leidybą.
Daugiau nei dvejus su puse metų leistas dienraštis užkariavo 200 tūkst. kasdienių skaitytojų, tačiau to per maža padengti leidybos kaštams. Dėl prastesnių nei tikėtasi rezultatų ir šiuo metu pasaulio rinkas užklupusios ekonominės krizės, dienraščio akcininkai, Norvegų žiniasklaidos koncernas „Schibsted“, nusprendė sustabdyti šio dienraščio leidybą nuo spalio 25d.
Savo investicijas bei energiją Lietuvos rinkoje “Schibsted” nukreips į sėkmingai veikiančias grupės įmones UAB „15 minučių“ (dienraštis „15min“, naujienų portalas www.15min.lt), UAB „Žurnalų leidybos grupė“ (žurnalai Žmonės, Laima ir kt.), UAB „Plius“ (portalai www.autoplius.lt, www.domoplius.lt ir kt.) bei ieškos naujų investicinių galimybių žiniasklaidos rinkoje Lietuvoje.
Sakyčiau, buvo neblogas laikraštis, ir pigus, ir daug informacijos. Na, bent jau švedai dar interneto nenupirko ir neuždarė :D