Atsakomybės apribojimas

Autorius(-iai) neprisiima jokios atsakomybės už „Bernex Projektams“ priskirtuose puslapiuose, socialinių tinklų profiliuose ir kituose, susijusiuose ar nesusijusiuose puslapiuose, skelbiamą turinį (tekstinę informaciją, nuotraukas, vaizdo įrašus, garso įrašus ir panašiai). Pateikiama informacija gali neatspindėti asmeninės, oficialios autoriaus(-ių) ar kitų susijusių ar nesusijusių asmenų nuomonės.

Visuose priklausančiuose puslapiuose ir socialinių tinklų paskyrose stengiamasi pateikti kaip įmanoma tikslesnę informaciją, tačiau ji nebūtinai yra išsami, tiksli, atnaujinta ir teisinga. Puslapiuose leidžiama laisvai komentuoti; už komentarus atsako patys komentatoriai. Puslapiuose ir tinkluose yra nuorodų į išorinius šaltinius. Už tai, kas pateikiama juose, autorius(-iai) neatsako ir jo turinio nekontroliuoja.

Joks(-ie) asmuo(-enys), organizacija(-os) ar įmonė(-ės) nėra atsakingi(-os) už šių puslapių turinį.

Jei manote, jog puslapiuose ar socialinių tinklų paskyrose esanti informacija yra neteisinga ar žeidžia Jūsų ar Jūsų atstovaujamos įmonės interesus, prašome susisiekti su „Bernex Projektais“ elektroniniu paštu. Visą susidariusią situaciją pasistengsime išspręsti lengvai, greitai ir taikiai.