2011-05-16

#eurolt - Geriausi komentarai apie Euroviziją (2011)

Po rūpesčių, kuriuos privėlė „Blogger“ penktadienį 13-ąją (kai buvo dingusi paskutinio straipsnio dalis, o backup'o neturėjau), taip ir neradau laiko nieko normalaus parašyti į tinklaraštį. Bet prie @simukis akcijos nusprendžiau prisidėti.

Kaip sužinojau iš kelių šios savaitės dienų (konkrečiai tai buvo antradienis, ketvirtadienis ir šeštadienis, kai vyko Eurovizijos dainų konkurso 2011 pusfinalių ir finalo tiesioginės transliacijos), vienas užsakytas komentatorius - nuobodu, palyginus su keliais aktyviais humoro nestokojančiais žmonėmis, kurie visą tą darbą atliko twitter'yje be jokio atlygio, dėl savo ir kitų smagaus laiko praleidimo.

Prie šių diskusijų prisidėjau ir aš, nors finale stengiausi komentuoti mažiau nei per pusfinalius, kad galėčiau bent truputį ilgiau peržiūrėti bendrą pasirodymų vaizdą. Kai rašiau komentarus į twitter'į, visa tai dariau mobiliuoju telefonu, todėl greitas rašymas, kitų žmonių komentarų skaitymas atėmė nemažai laiko ir dažnai nepavykdavo pamatyti kaip pilnai atrodė pasirodymai.

Simonas Kazlauskas, twitter'yje žinomas @simukis slapyvardžiu, davė mintį naujai blogger'ių akcijai - parašyti į tinklaraštį geriausias Euroviziją komentavusių twitter'ininkų mintis, ir aš su malonumu prisidedu prie šios akcijos. Apačioje pateikiu man labiausiai patikusius per finalą išsakytus komentarus, jei turėsiu laiko, gal vėliau paieškosiu ir perliukų tarp pusfinalio komentatorių. Kadangi turiu daugybę darbo, nesusijusio su tinklaraščio rašymu, o twitter'is nebeleidžia perskaityti per pirmą pusfinalį parašytų žinučių naudojant paiešką, jų ieškosiu tik jei turėsiu daugiau laiko.


Taigi, šias žinutes iš finalo pasirinkau kaip labiausiai patikusias:

Kokios baisios tos vedėjos #eurolt#eurolt Galėjo pasimokyt ir bent akis išsidurt...#eurolt Kai danas pasiuntė man oro bučinį tai kažkaip net nupurtė. Tikiuosi neisiu vemti.#eurolt 05: Blondinė + žydra suknelė = kvailesnis padaras už bakteriją...#eurolt Komentaras: Popsas vertas tiek, kiek karvės pyragas tavo lėkštėje...#eurolt galėjo galva nusisukt darydamas atbulinį salto#eurolt Man patinka Moldova. Primena Gogol Bordello. Kaip jie vadinasi? pizdu? Kažkaip panašiainorit pigesnių dujų - balsuokit už Rusiją. O tai iš vis užsuks... #euroltKas negerai su ta vedėja? Nuo gulėjimo soliariume suparalyžavo dalį kūno? #eurolt#eurolt Atsiliepia Užkuraitis ir vietoj hello sako: "Ir čia Lietuvos nėra..."Po to, kai lenkai davė 12 balų mums:

did Zuokas promised Vilnius to Poland? #euroltTaigi, kodėl twitter'io komentatoriai geriau už D. Užkuraitį? Nes twitter'ininkai, komentuodami nešvaistė laiko šalių pristatymais, o sugebėjo įvertinti ne tik dainos stilių, atlikimą, bet ir dalyvių bei vedėjų aprangą...

#eurolt Vedėjos suknelė "Ne nu tai pizdėts" kitaip nepavadinsi#eurolt 16: Galėtų gi nusirengti, visvien jau visi matė jos porno filmą...

... ir objektus, į kuriuos verta kreipti dėmesį...

#eurolt Gerbiamos merginos ir moterys, kai nusilenkiate neužsidenkite papų ranka. Juk mes vyrai tik dėl to ir plojam.#eurolt 20: Už iškirptę BONUS: +3 vietos galutinėje rezultatų lentelėje....ir net bendrą pasirodymo vaizdą:

#eurolt Vokietija Man tie spermatozoidai nepatinka fone. Bet man patinka Lenos balsas ir išvaizda :) Daina klausomaKaip ir minėjau, jei turėsiu laiko, paieškosiu gerų #eurolt čiulbesių ir iš pusfinalių. Kadangi tarp tokių puikių komentarų ir komentatorių išsirinkti geriausius būtų žiauriai sunku, aš jų ir nerinksiu. Visi pasistengė iš peties. Ačiū už šiuos vakarus!