2009-12-28

Besibaigiant metams

2009-ieji artėja į pabaigą, ir šiuo pranešimu norėčiau apžvelgti, kas naujo mano tinklaraštyje. O naujienų yra, ir jos dar nesibaigia.

Nesenai nufotografavau Vilniaus eglutes ir miesto papuošimus. Šis fotoreportažas, kaip rašiau į twitter, turėjo pasirodyti šiandien, bet, deja, truputį trūksta laiko. Fotoreportažas tikrai pasirodys, ir tikiuosi spėsiu jį parašyti dar iki naujųjų. Jis bus kitoks nei visi, nes nuotraukas sudarys dieniniai ir vėlaus vakaro vaizdai. Taip pat nufilmavau keletą minučių Vilniaus televizijos bokšto efektų, todėl kartu su fotoreportažu bus įdėtas ir trumpas video. Šio straipsnio laukite artimiausiomis dienomis.

Dabar - prie žadėtų svetainės naujienų. Anksčiau bernex.lt visus nukreipdavo į bernex-blog.blogspot.com. Dabar bernex-blog.blogspot.com nukreipia į bernex.lt. Google taip pat paieškos rezultatuose vietoj blogspot rodo bernex.lt. Pamaniau, kam man reikalingas adresas, jei jis visus nukreipia į kitą adresą, todėl blogspot pakeičiau į savo paties domeną.

Ta pačia proga pasikeitė mano elektroninio pašto adresas. Dabar, norėdami susisiekti su manimi, rašykite:

Šiuo elektroniniu paštu galite susisiekti, norėdami manęs ko nors paklausti, pranešti arba susisiekti dėl reklamos. Jei norite, kad jūsų reklama atsirastų šiame tinklaraštyje, parašykite elektroniniu paštu laišką su adresu į jūsų paveikslėlį (125x125 dydžio) ir adresą, į kurį paveikslėlis turi vesti. Reklamos šiuo metu dedamos apsikeitimo būdu, todėl jei norėsite, kad jūsų reklama atsirastų šiame blog'e, jums reikės į jūsų tinklaraštį įsidėti mano tinklaraščio reklaminį skydelį. Šiuo metu yra kuriami nauji bernex.lt reklaminiai skydeliai; jie turėtų pasirodyti jau sausio mėnesį.

Kaip pastebėjote, tinklaraščio išvaizda yra pasikeitusi. Tai - speciali, Kalėdinė išvaizda, ir ji bus nuimta sausio viduryje arba pabaigoje. Tai priklausys nuo to, kiek laisvo laiko turėsiu ir kiek jo galėsiu skirti tinklaraščio priežiūrai.

Šiandien, skaitant kitų lietuvių čiulbesius twitter'yje, pastebėjau šį Aivaro pranešimą, kuris man priminė apie kažkada planuotą įdiegti "Intense Debate" komentarų sistemą. Tada (o tai buvo prieš maždaug metus), sistemos į blog'a įdiegti nepavyko. Šiandien "Intense Debate" pagerinta ir puikiai integravosi į tinklaraščio sistemą. Ir kas dabar pasakys (nežiūrint į footer'į), kad tinklaraštis eina ant Blogger, o ne ant kitų sistemų?

Prašau, jei galite, ką nors parašykite į komentarus, kad žinočiau, jog viskas veikia. Jei pastebėsite, kad kažkas ne taip (pvz. negalėsite parašyti komentaro), prašau pranešti apie tai el. paštu (adresas aukščiau). Seni komentarai kol kas nebus įkelti.

Dėkoju, kad lankotės, ir tikiuosi, jog čia naršyti ir komentuoti palaipsniui taps paprasčiau.